Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wiggles

Diggles: The Myth of Fenris

26.02.2002
61
18 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve hře Wiggles se ujmete kmenu skřítků (wigglů), kteří od severského boha Odina dostali úkol - utekl mu jeho pes Fernis a wigglové mají za úkol najít všech šest kroužků z jeho obojku, ukovat jej znovu a chytnout Fernise.

Wiggles je budovatelská strategie, ve které se většinu času pohybujete v podzemí - koneckonců wigglové tam žijí. Budete vynalézet spoustu technologií, jako elektrárnu poháněnou křečky, trénovat vaše trpaslíky v různých oborech, snažit se mezi nimi vytvářet vztahy - a přitom ještě bojovat s různými pavouky, trolly a jinými kmeny trpaslíků.

Trpaslík je tvor věčně nespokojený a za chvíli se nespokojí s pouhou grilovanou houbou k jídlu a stanem ke spaní - začne vyžadovat postele či lepší jídlo a když ho nedostane, začne být nespokojený a stávkovat, takže je důležité udržovat vaše pracovníky v dobré náladě. Hra je velmi dlouhá a čtyři světy v kampani vám určitě pár hodin zaberou. A kdyby to bylo málo, můžete se pustit do skirmish módu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.