Neobsahuje druhý díl WKCH i single player část z prvního dílu? Něco takového jsem kdysi četl. Nikdy jsem se k pokračování už nedostal. Jednička mě moc nechytla. Měla teda parádní trailer https://www.youtube.com/watch?v=OdaVNj5dm8o Téhdy mě uchvátil ten přechod mezi filmovou části do gameplay části. A hlavně pak navazování jednotilivýh animací během boje. Fakt skoro neuvěřitelné. :D Téhdy jsem věřil opravdu každému traileru a nenapadlo mě, že by se výsledný produkt mohl lišit od oznamovacího videa. :D
@Charllize (04.09.2023 11:45): Teď mají trochu comeback bych řekl. Respektive ten jejich lineup na letošní TGS tak vypadá. Minimálně Decapolice by mohla být vhodná hra i pro tebe ale. Nové Fantasy Life a Inazuma Eleven sice nevypadá špatně, ale to už jsou "mončičáci". :D

Já doufám, že se ty hry chytnou, protože jinak mají namířeno čistě k mobilnímu hraní, případně ke krachu a to by byla škoda. Přijde mi, že jim dost uškodila absence skutečného handheldu poslední roky. Nejvíc se jim dařilo na DS/3DS totiž.
@Charllize (04.09.2023 11:27): Koupil jsem jen jedničku. Dvojka je koukám na sbazaru za 350Kč, což je v pohodě a týpek to prodává docela pod cenou, ale jak říkáš, jednička stojí pakatel a nečekám, že z toho budu extra nadšený. Beztak to bude při nejlepším 70% hra u které nebudu mít nutkání hrát pokračování. A nebo to po pár hodinách smažu. Uvidíme. :)
@Fritol (04.09.2023 10:43): Ja hrál oba díly. A docela to šlo. Problém byl trosku v tom ze velmi brzy chcipl on-line prvek s kterým ty hry počítali. Ale vzasade to celkově žádný peak rpg hraní nebyl. Story kampaně jsou poměrně krátké a proste se počítalo ze lidi to budou hrát on-line, což moc nevyšlo.
@RNDr. Gunár Pavel: Nečekal jsem, že to tu někdo hrál. Nějaké dojmy? Moc chvály na to nikde není, ale z gameplayů se mi to docela líbilo a na redditu to pár uživatelů doporučovalo, tak jsem si to včera objednal.

Akorát jsem teda četl, že je to Sony ani nenechali dodělat a tlačili na vydání, takže to museli zkrátit o polovinu z původního plánu. Hádám jedna z těch ambiciozních her, kterou zas podělal vydavatel.