Where The Heart Leads

13.07.2021

Whit Anderson se jednoho dne ztratí v jeskyni a při hledání cesty ven se začnou dívat podivné věci. Realita se prolíná s novým, neprozkoumaným světem, který je však Whitovi povědomý. Nový svět je totiž tvořen jeho myslí a začíná tak prožívat útržky své minulosti, ale také nepoznané budoucnosti. Whit tak má možnost se setkat s lidmi a situacemi, které jej již kdysi potkaly a možná se i tentokrát rozhodnout jinak a změnit tak život nejen sobě, ale i svým blízkým.

Where The Heart Leads je 3D adventura řešící životní otázky běžného člověka. Hra je silně založena na systému hráčových voleb a pro prožití všech možných cest u jednotlivých charakterů, které se ve Whitově životě vyskytují, je potřeba hru projít hned několikrát. Tvůrci se tím tak snaží reflektovat životy a rozhodnutí lidí v reálném světě, kdy naše činy mají přímý vliv nejen na naši budoucnost, ale také na budoucnost ostatních, především našich blízkých. Nabízí tudíž hráči otázku, zda by se v minulosti choval jinak, kdyby ještě mohl, a co by chtěl v minulosti změnit.