Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

We Need To Go Deeper

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > sociální strategie *
online > online akce
akce > 3rd person akce
simulátor > námořní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
01.08.2019 PC
Vývojáři:
Deli Interactive
Oficiální stránky:
http://www.weneedtogodeeper.com/
Kooperativní hra pro 2-4 hráče, která vás posadí do role posádky obsluhující ponorku s úkolem prozkoumat hlubiny oceánu ve světě inspirovaném tvorbou Julese Verneho, a to především knihy Dvacet tisíc mil pod mořem.

Nejdůležitějším aspektem hry je samozřejmě právě kooperace hráčů, jelikož jeden musí ponorku řídit, druhý střílet na nepřátele, zatímco zbytek pobíhá po lodi, opravuje trhliny a stará se o všechny ostatní problémy. Krom putování ponorkou hra nabízí i možnost prozkoumávat podmořské jeskyně, objevovat a obchodovat se záhadnými civilizacemi a bojovat s bossy jak v jeskyních, tak zevnitř ponorky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Ačkoliv se hra může zdát na první pohled zvláštní a jaksi vágní, když jí dáte šanci, můžete objevit spousty hodin kvalitní zábavy. Samozřejmě je lepší mít svoji partu spoluhráčů, ale připojit se k neznámým lidem momentálně žádná katastrofa není, protože hra je stále ve vývinu a není nijak známá, takže ji hrají z 95% milý hráči, co Vás většinou i zaučí co a jak.

Plusy: Zatím hra vydá na přinejmenším solidních 20 hodin zábavy, než Vám začne připadat stejnorodá, ale díky týdenním updatům to zas tolik nevadí. Díky nim se poměrně brzo objeví spousta nového kontentu, jako kdyby už teď hra nebyla pěkně nacpaná unikátními nepříteli a ještě lepšími a zajímavějšími bossy. Ke všemu Vám hraje skvěle vybraná hudba, která krásně doplňuje jedinečnou grafiku a podkresluje jednotlivé lokace (kterých je už teď spousta a ve finální verzi má být prý dvakrát tolik!)

Mínusy: Jelikož se jedná o hru, kde se znalosti světa velmi cenní, je logické, že Vám první hodina/dvě hraní moc nepůjdou. Hra má prostě spoustu věcí co nabídnout a to může být ze začátku trochu matoucí (nemluvě o tom, že veškerá menu jsou zpracována sice přehledně ale zvláštně) i tak se nenechte odstrašit. Netrvá nijak dlouho se naučit základy a pak už Vás čeká jen kvalitní hraní. Tím, že je hra stále ve vývinu se dají omluvit sem tam přítomné bugy (zaseknutí peněz či hráče ve skále, teleportování nepřátel), které ale nejsou až tak děsivé. Rozhodně nijak neovlivňují finální levely hry, které jsou šíleně těžké prostě jen proto, že si to tak tvůrci přáli. Pro mě osobně to není nic dobrého, protože mám ráda výzvy které jdou zdolat se "základním vybavením", což momentálně zde nejde. Horko těžko se do posledního levelu bez úpravy vybavení na začátku hry vůbec dostanete.

Pro: Týdenní updaty, audio, jedinečnost herního stylu, spousta rozdílných bossů a nepřátel

Proti: Chce trošku zácvik, sem tam bugy, zvláštní menu, finální levly skoro nemožné bez úpravy vybavení

+6