Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Waveform

20.03.2012
59
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Galaxie umírá na singularitu a je potřeba ji zachránit. Jediný způsob jak toho dosáhnout, je cesta k odlišným galaxiím, hvězdám a planetám. A tak se kotouč světla vydává na dalekou pouť po své vlastní vlně.

Waveform je arkáda ve které musíte provést světelný kotouč skrz více než 100 levelů v jedenácti různých světech. Poměrně originálním herním prvkem je skutečnost, že ovšem neovládáte pohyb kotouče, ale musíte mu připravit cestu, po které poletí. Kotouč totiž letí po pravidelné sinusové vlně a hráč musí myší modifikovat amplitudu a vlnovou délku této vlny tak, aby se kotouč vyhnul všem překážkám a zároveň posbíral všechny fotony, které na cestě potká a projel všechny světelné brány a hráč si tak zvýšil dosažené skóre. Za bezchybné plnění úrovní hráč získává hvězdy, pomocí kterých si pak v pokročilé fázi odemyká další úrovně.

Hra je prvotinou nezávislého studia Eden Industries a byla vydána i přes neúspěšnou kampaň na Kickstarteru. Po půlroce k ní pak bylo vydáno DLC Waveform: Eris.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.