@Charllize (31.10.2021 07:17): Vzhledem k tomu, že skoro každý druhý souboj v Cult of the Holy Detonation obsahuje novou "swarm" mechaniku (nevím, jak lépe to nazvat), tak se délka hraní dost natáhla, protože každý takový souboj byl cca na hodinu. Pokud to bude někdo hrát na lehkou obtížnost nebo bude v soubojích znatelně lepší než my (asi skoro každý :D), tak věřím, že se to dá dohrát za polovinu času. Také jsme prolezli opravdu každý kout a těch 10 hodin by tak bylo v kolonce "completionist".

A taky mám raději, když se DLC co nejvíce drží stylu hry (ale chápu, proč se to neděje).
@Peach (komentář): Docela mě překvapilo ze ackoliv je tohle druhé dlc levnější než to první ze vyjde na 10 hodin, což mi přijde celkem dost. I vzhledem k tomu ze samotný základ není nijak extrémně dlouhá hra. Fajn, s obemi dlc se to cele muže příjemne natáhnout, což beru jako plus.
W3 jsem ještě nedohral, skončil jsem někde v půlce kvůli tomu ze vyšlo najevo ze budou ty dlc a chtěl jsem to odehrát komplet.
Trosku se mi nelíbí ze pro obě dlc vymysleli nějaké gimmick mechaniky do souboju, jako by bylo nezbytné nutne aby se to nějak odlišovalo od základu a mohlo se říct ze je tam něco nového co za ty peníze navic stojí. Přitom bych asi byl nejradši kdyby to probíhalo stejne jako v základu.