V poslednej misii za Chaos mi hra padá do Windowsu, neriešil niekto podobný problém ? Samozrejme savy z hry nie sú kompatibilné s inou verziou patchu, takže ani nemám ako vyskúšať, či pri inej verzii hry sa mi ju podarí dohrať :( Náhodou nemá niekto zálohované savy na inej verzii hry ako 1.72 ? Keďže takto mi ostávajú odomknuté kampane no bez jednotiek a zlata a hrať to bez toho je dosť nereálne. Taktiež som skúšal nahodiť aj datadisk a ten pre zmenu sa nedá opatchovať lebo sa rozsypú textúry... ako musím povedať, že som už dávno nevidel hru, ktorú by patchami tak dokašľali...
@Wolf (20.05.2014 13:38): Vie. Díky ! Dark omen na ten se hned vrhnu po Warhammer: Mark of Chaos - Battle March. Musím říct, že jsem to málem vzdal 4 hodiny řešení, proč mi hra padá :((:( . Ke štěstí jsem to rozlousknul a ted jsem dohral misi za assasiny v tom městě.
Já vůbec warhammery miluju.
Fildas: Haleluja bratre, tak ted zkus WH: DARK OMEN a musim uznat, velice pekny comment ke hre, ta si ho urcite zaslouzi!
FildasCZ - ad zajímavosti:
Jestliže firma (Cenega) neví, v jaké verzi vydala hru, tak to je neprofesionalita nejvyššího kalibru. Prostě neuvěřitelné.

Problémy s češtinou patrně závisejí na verzi. Původní verze asi češtinu neměla - nejspíše ji tedy máš ty.

Pro vlastníky verze Kolekce klasiky - toto vydání je opatchované na v. 1.72 a pod Windows 7 funguje včetně českých titulků. Vyzkoušeno, schválně jsem vyštrachal krabičku a zkusmo nainstaloval.