Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wargame: Red Dragon

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.04.2014 PC
Vývojáři:
Eugen Systems
Oficiální stránky:
http://www.wargame-rd.com/
Wargame: Red Dragon je real-time strategie, na jejíž výrobě pracovalo studio Eugen Systems. Série Wargame se tak dočkala svého posledního dílu, a ačkoliv jde o samostatnou epizodu, hru lze vnímat i jako přídavek, neboť ve své podstatě jde o sequel hry Wargame: AirLand Battle. V průběhu hry se zapojíme do třetí světové války, která se šíří po světě jako mor. Nyní se do ní zapojují také největší mocnosti Asie včetně Japonska. S tím ale přichází také jedna zásadní novinka, kterou předchozí díly neobsahovaly, a tou jsou lodě.

Princip rozdělení kampaně na tahovou strategickou část a následné bitvy na přiřazených mapách je podobný sérii Total War. Hra obsahuje celkem čtyři kampaně, v nichž jsou lodě naprostou jistotou. Absolvovat úspěšně kampaně není snadné. Hra nabízí výzvu v podobě časových limitů na dobytí a udržení určeného území, a také zejména díky obstojné umělé inteligenci, jež neodpouští žádnou taktickou chybu.

Tím nejlepším co hra dokáže nabídnout je multiplayer, v němž je připraveno k použití 1450 jednotek, z nichž je 450 nových. Těšit se hráč může na nové zbraně a techniku z Číny, Koreje, Austrálie a Nového Zélandu, ale využít může i arzenálu dalších mnoha národů. Ve hře je možno do bitvy zapojit až 20 hráčů v rolích velitelů různých národů a hra tak dokáže kombinovat a využívat velké množství techniky. Také potěší vylepšení rozhraní, stavění armád či možnost nastavit si při zakládání bitev restrikce - omezení na určité národy atd.


Poslední diskuzní příspěvek

koukam ze je opet ve sleve momentalne do zitrejsiho vecera https://store.steampowered.com/bundle/2110/Wargame_Ultimate_Franchise_Pack/

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.