Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

War Train: Normandie 1944

92
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2002 PC
Vývojáři:
Asylum Games, Mission Failed (sekundární)
Americký agent Steven Miller se dostane k německým dokumentům toho nejvyššího utajení. Obsahují nejen strategické plány obranných postavení wehrmachtu, ale i konstrukční výkresy nové přísně tajné hitlerovské zbraně, jejíž použití ve válce by mohlo mít zdrcující účinky. Miller je odhalen a začíná hon na jeho osobu. Němcům jde o všechno; dokumenty v rukou spojenců by měly zásadní vliv na další vývoj války.

Millerovi se podaří zmocnit válečného vlaku a s ním se pokusí probít přes Normandii až za linii, kde jej budou čekat jeho američtí přátelé. Francouzští partyzáni mu poskytnou jen chabou oporu, a nakonec mu nezbude jiná možnost, než s vlakem projet územím plným nepřátel v naprostém osamění.

Obrněný vlak s jediným členem posádky, který nejen obsluhuje chod lokomotivy, ale odráží útoky zuřivých nepřátel, projíždí hustou železniční sítí Normandie směrem k ležení spojeneckých sil. Německé štuky v hejnech sypou do vlaku tisíce střel, pěchota i tanky se snaží vlak zastavit. Miller pobíhá mezi kulometem, kterým dělá vlaku cestu vpřed a strojovnou lokomotivy.

Vývojáři uchopili zajímavý nápad vlastním způsobem a převedli jej na monitory počítačů v trojrozměrném provedení doplněném orchestrální hudbou.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.