Parádní rozšíření již skvělé hry. Za obří plus oproti originálu považuju hlášky, které váš uklízeč (narozdíl od původní hry, kde nikdy nemluví) najednou vydává.

Ve dvou lidech jsme úklid zvládli na 100% pod 40 minut, takže se jedná o kratší DLC oproti některým původním mapám. Celkově bylo dohrání mnohem jednodušší, protože se zde na rozdíl od původních levelů vyskytují v každé místnosti pece a generátory kbelíků s vodou.

Pro: hlášky, další level navíc pro úklid

Tak tohle byla dobrá sranda. Pustil jsem to jen ze zvědavosti a nevstal jsem od toho, dokud nebylo dokonale uklizeno. Po celou dobu jsem měl nasazen debilní úsměv z té hromady černého humoru všude kolem.

Nedá se zde savovat, proto je potřeba celý úklid zmáknout na jeden zátah, který trvá něco pod 3 hodiny. Uklidit na 100% není vůbec legrace a jen pomocí "čmuchače" je možno najít i ty nejneviditelnější skvrny od krve popř. zapomenuté nábojnice.

Je to frustrující, ke konci už má člověk tendenci zuřit při každém převrhnutém kbelíku s krvavou vodou. Je potřeba trpělivost, pečlivost a pevné nervy. Mírně taky zlobí Havok, který není tak úplně přesný ve zvládání kolizí předmětů, ale dá se to přežít.

Tak jako tak nepamatuju, kdy jsem se u hry naposledy takhle culil... Lo Wang s mopem v nejlepším simulátoru uklízeče ever!