Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Virtua Fighter 4: Evolution

Virtua Fighter 4: Final Tuned

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
srpen 2002 Arcade
20.06.2003 PS2
22.02.2012 PS3
Vývojáři:
Sega-AM2
Další hra ze série bojovek Virtua Fighter. Jedná se o vylepšenou verzi nebo jakýsi datadisk ke hře Virtua Fighter 4.

Ve hře si na první pohled všimnete vylepšené grafiky. Grafika je oproti původnímu Virtua Fighter 4 výrazně hladší a přibylo i několik nových prostředí. Hra obsahuje dva zbrusu nové bojovníky, jimiž jsou judista Goh Hinogami a Muay Thai boxer Brad Burns. Těm stávajícím bylo přidáno pár nových tahů (úderů, pohybů). Postavy jsou více vybalancované, aby šance na výhru byly ještě více vyrovnané. Každá postava má přitom úplně jiný bojový styl.

Vylepšení se dočkal Training mód, který vás seznámí se všemi mechanismy, které si pak můžete vyzkoušet v sérii soubojů a plnit v nich konkrétní podmínky. Trénink obsahuje i slovník termínů. Můžete cvičit proti protivníkovi, kterému lze přesně nastavit, co má dělat a jak se má chovat. V novém Quest módu zase nastupujete proti bojovým profilům získaných od japonských hráčů všech úrovní. Zde vás postupně čeká osm turnajů a přibyl nový item store.

Bylo přidáno několik nových rekvizit do režimu Kumite, přibyly i nové speciální herní módy a hlavně byla vylepšená umělá inteligence protivníků, která dělá už tak těžkou hru zase o něco těžší.

Japonsko se později dočkalo ještě dalšího, tentokrát posledního updatu s názvem Virtua Fighter 4: Final Tuned, který vyšel pro arkádové automaty s opravenými chybami v gameplayi a zároveň přinesl několik nových předmětů či stagí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.