@Guldy (31.12.2017 02:05): Jednoduché, to záleží jakou obtížnost jsi rozjel. A pak je to tu ještě o tom, že musíš nějaké levely procházet opakovaně, abys měl dostatečný level na bossy, jinak vždycky půjdeš proti nepřátelům s levely 5+ a více.

Ale jako to skákání je důležité, jak máš vyrovnaný level a pak to jde. Ale jsou takoví bossové, co hodně ubírají a tam je to spíše o těch levelech.

Já ke konci prošel předposlední level tak 10x, abych šel na hlavního bosse :-D Poprvé jsem se navztekal, bo měl o 10 levelů více a pak jsem přišel se stejným levelem jak on a sundal jsem ho na pár ran. Ani jsem neuskakoval.
jj je to o skakani, taky jsem ted zjistil. S touhle metodou je to zase jednoduche, ale nesmis zapomenout, ze to musis porad delat :D
Těžké to je jak hovado, co jsem hrál demoverzi. Teď mi přijde plná, tak jsem zvědavý. Jokula, prvního velkého regulérního bosse jsem sundal až když jsem si uvědomil, že mám používat ty úskoky.