Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vampirjagd 2: Night Race

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
simulátor > závodní simulátor
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2002 PC
Vývojáři:
Stella Entertainment
Upír Vampino a jeho přítel netopýr Flappy se po divokém nočním řádění vrací domů. V průběhu noci se však vzdálili příliš daleko od starého zámku a zbývá již jen málo času, než noční Měsíc uvolní místo spalujícímu Slunci a jeho smrtícím ranním paprskům při úsvitu. Naštěstí přátelé do noci vyrazili autem a nová Ibiza je jejich jedinou šancí, jak se do zámku vrátit před úsvitem a uniknout tak jisté smrti.

Pokračování reklamní hry Vampirjagd (2000) vytvořené na objednávku výrobce vozů Seat je závodní arkádou, v níž coby Vampino usednete za volant jednoho z modelů automobilky. Vaším úkolem je dojet na místo vašeho bydliště dříve, než se rozední a přitom sbírat po silnici pohozené krevní konzervy, které jsou palivem pro váš vůz. Krev do nádrže můžete získat i přejetím občasných chodců, pravděpodobně se vracejících z nějaké noční veselice. Některé předměty na vozovce jsou pastí, vyhýbat se rozhodně musíte česneku a posvěceným křížům...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.