Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Unloved

29.09.2016
70
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Unloved byl původně známý mod pro Doom II: Hell on Earth z roku 2010, jehož autor se rozhodl vytvořit jeho vylepšenou a moderní standalone verzi pod tímtéž názvem.

Hra vás uzavře do hrůzu budícího (na první pohled) domu, kde vás na každém kroku ohrožují strašlivá monstra a bestie z vašich nejhorších nočních můr. Z domu nevede žádná zjevná cesta ven; vaše krvavé běsnění a zoufalá snaha o únik vás přivede vždy k výtahu, který jede pouze jedním směrem, do útrob pekelného domu, o další poschodí níž...

Hra vás při každém novém spuštění provádí náhodně generovanými úrovněmi, což vám dodá pocit nejistoty s přiblížením se ke každé další místnosti a následujícím dveřím. Stejně jako v Doom 2, kterým je Unloved inspirován, se proti vám postaví škála bestií, jejichž jedinou touhou je připravit vás o život. S pomocí řady zbraní, jež mohou být dále vylepšovány, a mezi nimiž nechybí známá brokovnice nebo rotační kulomet, se musíte probít ke konci každé úrovně, a je pochopitelné, že za vašimi zády necháváte skutečnou krvavou spoušť. Dokončení levelu je závislé na nalezení konkrétního počtu klíčů náhodně rozesetých po úrovni.

Hrát lze kromě singleplayeru také online v týmu až 4 hráčů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.