Unlimited Warriors

prosinec 1996

Unlimited Warriors je česká bojovka inspirovaná Mortal Kombatem, ze kterého si bere za vzor i technické zpracování - animace postav byly vytvořeny digitalizováním materiálu natočeného videokamerou. Hra obsahuje i FMV sekvence. K dispozici je celkem deset bojovníků obojího pohlaví, předobrazy pohybu pro ně vytvořili skuteční sportovci a zápasníci.

Podobně jako ve zmiňovaném Mortal Kombatu, i boje v Unlimited Warriors probíhají v aréně v podobě jeden na jednoho (při hře jednoho hráče ovládá soupeře počítač, nebo mohou bojovat dva hráči proti sobě). Oproti MK jsou však arény omezeny na jedinou obrazovku a neskrolují. I pozadí arén je tvořeno digitalizovanými fotografiemi (natáčelo se např. v oblasti hradu Točník).

@DJ (05.09.2014 09:26): btw sypu si popel na hlavu, ja na tebe uplne zapomnel... nic, melo by to vyjit koncem rijna. Pisu si...

Edit 2021: DJ dostal po roce a půl skeny manuálu. Krabici jsem v roce 2017 prodal sběrateli.