Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Universal Combat

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
akce > 1st person akce
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.02.2004 PC
Vývojáři:
3000AD
Oficiální stránky:
http://www.3000ad.com/games/universal-combat/
Universal Combat je nástupce hry Battlecruiser 3000AD, komplexního "hardcore" vesmírného simulátoru megalomanského vývojáře Dereka Smarta. Vývoj hry byl poznamenán mnoha spory Smarta s vydavatelem hry - Dreamcatcherem. Nejdříve o jméno hry, poté o konečnou cenu.

Hry Dereka Smarta vynikají především svou neskutečnou rozlehlostí a složitostí, která, spolu s množstvím bugů, většinu hráčů odrazují. V Universal Combat tak najdete obrovský vesmír plný planet, po kterých se můžete prohánět po svých nebo ve vozidlech a plnit různé mise. Než se vám ale vůbec podaří přistát na planetě, budete se muset seznámit s tunou zkratek a ovládacích prvků. Na vašem plavidle lze nastavit snad úplně vše, prostudování manuálu je nutností. Už v době vydání byla grafika hodnocena jako zastaralá.

V roce 2008 byl Universal Combat uvolněn jako freeware.


Poslední diskuzní příspěvek

Hrál jsem kdysi demo. Úděsná grafika, všude po displeji tuna třípísmenejch zkratek, nevěděl jsem, co s tím, tak jsem to smáznul. Takže asi…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.