Ultimate Racing 2017

08.09.2017

freeware

Ultimate Racing 2017 představuje single player kampaň s rozsahem několika desítek za sebou jdoucích úrovní, které se liší počtem kol, lokacemi a množstvím soupeřů. Cílem hry je dojet první, čímž se hráč dostane dál. Je důležité kontrolovat stav umístění, pakliže nebude v čele, může si danou pasáž restartovat. V každém závodě se rovněž liší i výše výher, neustále tak nabízející lukrativnější finanční odměny. Lze jezdit s deseti automobily, odstupňovaných odlišnou cenovkou. Jako speciální funkce slouží možnost uplatnění NOS na zrychlení řízeného vozu. A to skrze klávesu F. Dále je tu dvacet unikátních ikonek avatarů, zobrazujících se v horní části obrazovky. Jejichž odemčení podmiňuje úhrada menšího poplatku. Trojice pohledů kamer je zabírána zpoza vozu. Z dálky či z blízka, a jedna je z ptačí perspektivy. V hlavní nabídce nechybí rytmická muzika.

Bavilo mě to hrát. Bohužel, zhruba u úrovně 46 je chyba, která znemožňuje další hraní. I tak ten předešlý průběh byl moc fajn. Aut dostatek. Hra i divně započítává první místo, bez nějž se dál nedostanu. Stačí nějak vybočit z nastaveného rámce, a i když jsem první, píše mi to jinou pozici. Pak ty uživatelské ikonky jsou plusem, daly by se využít na DH.

Link na hru. Podporuje celou obrazovku. Načtení může trvat. Titul je už rarita, k dostání jen na pár stránkách.