Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ultima VII: Forge of Virtue


Diskuze

« Novější Starší »
@ugraugra (12.06.2019 09:58): Jako samozrejme az tak lehky to neni, hlavne zpocatku, ale Avatar si celkem rychle nabere druzinu v maximalnim slozeni, zvlast pokud se jde po hlavni linii pribehu a kvantita tam dela hodne. Neprijemnej je tam ten pruchod bazinou a ty hvezdice na zemi, o kterych mluvis, ale jak je dost penez na trenink postav a k tomu jeste koberec, tak je to uz jizda.

A ten uber komplet v easter egg truhle to nici, wtz,
Já bych zase nepřeháněl s tím, že to je "lehká hra". Tedy pokud hned na začátku jdete do easter egg truhly a postavám dáte magic armor, tak jo. Ale jinak není problém, že některá postava při libovolném souboji zemře a musíte loadovat. Nejhorší je právě ten respawn nepřátel a pak také neviditelné hvězdice pohozené na zemi - ty mě zabíjely nejčastěji, dokud jsem si neuvědomil, že tam jsou a dají se přesunout :D
@90210 (11.06.2019 13:01): Především atmosféru a příběh, který tak trochu kopíroval The Witcher 3, ono Ultimu VII jsem hrál v roce 2010 (to byl silný rok, padl i Albion a Jagged Alliance 2 :). Ale mám ji permanentně nainstalovanou, takže je se mnou dlouho. Lehká hra ve smyslu soubojů to je, takže je to primárně o exploraci, zajímavých rozhovorech a atmosféře. Pro mě ideální RPG, kde není člověk nucen trávit čas souboji pokud na ně nemá čas nebo chuť.
@ugraugra (11.06.2019 10:27): Ja uz nemel nervy na ten respawn, diky tomu jsem ani neprolezl vsechny nepovinne velke dungy, coz jsem mel v planu, protoze v Ultime Online jsem si tam kdysi ani neskrtl a Shame jsem vynechal.

Jeste vetsi chyba, kterou muzes udelat je, ze se s navodem na kline vydas na zacatku hry do ty easter egg truhly pod Jhelomem, ja to sice neudelal hned na zacatku, ale i tak jsem si rozbil balanc hry v mid fazi hry.
@90210 (10.06.2019 19:56): "Po dohrani FoV uz byl zbytek hry po strance souboju prochazkou ruzovym sadem"

Tak právě proto bych si to ještě neulehčoval :) I když mě tedy dokázali lichové zabít na jednu ránu i na úplném konci hry (asi kouzlili death bolt).
@ugraugra (komentář): Celkem souhlas s tim, ze neni dobrej napad tam jit moc brzo, ale ty souboje jsou v polovine hry, kdy Avatara nasleduje maximalni pocet slusne vyzbrojenych companionu, jednoduchy i tak.

Po dohrani FoV uz byl zbytek hry po strance souboju prochazkou ruzovym sadem.
@Crash (07.01.2018 13:00): Tak jestli se tu dávají DLC jako zvlášť, tak jo, mně to jako nějak nevadí, pokud to není nic proti pravidlům, tak proč ne. Jen třeba já osobně bych asi takhle databázi neplevelil, že bych udělal kartu každému add onu zvlášť, spíše by se to hodili jako zmínka ka dané hře. Ale od toho jsou tu admini, aby si to udělali jak chtějí oni.