Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

U Becherů

29.10.2003
37
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

U Becherů je 3D hra viděná z pohledu první osoby. Hra by se dala brát jako raný exemplář, toho čemu se dnes říká walking simulator. Vznikla v roce 2003 pro soutěž Becherovka game. Cílem hráče je najít 10 lahví Becherovky, které jsou ukryté na různých místech v domě.

Umístění lahví je navíc náhodné, takže každá hra je trochu jiná. Přitom hráč musí občas řešit, jak se dostat přes zamčené dveře a najít správný spínač, který je otevře. Herní svět je tvořen pouze pozemkem domu, takže není nijak rozsáhlý.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Titul U Becherů je hledačka na pár minut, která mě vcelku bavila. Hledat deset lahví Becherovky přímo v sídle dědiců zakladatele společnosti na výrobu známé karlovarské lihoviny má něco do sebe a určitě se jedná o zajímavý kousek.

Lahve se dají většinou najít celkem snadno, ale jelikož je jejich rozmístění při každé nové hře náhodně generováno, někdy to byl docela oříšek. Náhodné generování podporuje znovuhratelnost tohoto titulu, ale kvůli malé rozloze sídla mi pět dohrání stačilo, protože už jsem znal každý kout.

Pro: hledání lahví, logické prvky, znovuhratelnost

Proti: krátké, malá rozloha sídla

+6