Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Two Worlds II - Echoes of the Dark Past 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.08.2018 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://eotdp2.twoworlds2.com/en/
V poušti středního kontinentu světa Antaloor zuří válka, v níž nelze zůstat nestranný. Vstupte tedy k žoldákům Vanderbiltského konsorcia, nebo se přidejte k expedici Venefikovy univerzity. Členství v jedné ze dvou frakcí se vyznačuje vlastní dějovou linkou, questy a členství v obou pak pobíjením aktérů protistrany. DLC navazuje na Echoes of the Dark Past (2017) pro základní Two Worlds II (2011).

Rozšíření představuje další tři domény (Desert, The Tenebrae a Sama'El) rozdělené do šesti veskrze kooperativních map (Desert Storm, The Tenebrae Passage, The Tenebrae Tunnels, Sanctuary of Sama'El, Sepulchre of Sama'El a Desert Storm: Team Deathmatch). Všude až na posledně jmenovanou mapu zastoupí protistranu AI, jenom teamový deathmatch probíhá bez botů čistě mezi hráči.


Poslední diskuzní příspěvek

Zx Atari: Zrejme hej, aj keď všetky tie DLC mali byť pôvodne hotové už v roku 2016, aspoň tak to pôvodne plánovali :) Ešte má vyjsť…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.