@Drolin (19.10.2013 22:25): Aaaaaale tak 21 rokov masteringu na 3 platformach (C64+Amiga+PC) a tiez to dohras kedy sa ti zachce :-0.
A prvy diel detto. Aj ked tam boli platformy iba 2 (C64+Amiga).
Tym myslim platformy, na ktorych som to hraval nie celkovo existujuce. Hoci na realnej Amige som to nikdy nehral, iba raz videl.
Taky bych doporučil v případě zákysu kouknout na nějaké Long gameplay video, to napoví, ale může částečně připravit o zážitek.
Drolin> doporucoval bych ti zahrat si PC verzi. Ma o malicko hezci grafiku. A nebudes moct cheatovat se sejavama :D
@joddy (06.05.2012 12:55): Ono se mi nedařilo i s využitím větráku :) Ale plánuji Turricana II jednou dokončit (tedy s pomocí winUAE a jeho savestatů), co jsem hrál, tak jde o nejlepší plošinovku vedle Heart of Darkness a Another Worldu co jsem zatím zkoušel.
Hudební doprovod Turricana je patrně nesmrtelný (samotná hra se tolika vydání nedočkala) , v podání symfonického orchestru je zážitek z poslechu ještě o LEVEL výše.
Dovoluji si tvrdit, že Turrican 2 má jeden z nej OST u her vůbec :)

V těsném závěsu je už snad jen TFX - ovšem jen na zvukovce SCC-1 Introduction, Libya (a kdo nehrál, stejně nepochopí :)
Gratulace těm kteří Turricana dokončili :)

Já se dostal pouze do druhého levelu. Pak s cheatem i do patého, kde jsem ztroskotal na větráku jenž fouká listí :).

Jinak výborná plošinovka.

Všiml jsem si odlišných (lépe prokreslených, detailnějších) sprajtů - především u bossů. Celkově grafika mi na PC verzi přišla hezčí. Hudba zůstala stejně geniální, gameplay taktéž :)
Tomu říkám rychlé schválení :)

Btw, je nějaký větší rozdíl mezi DOS a Amiga verzí?