Nevyhazuj peníze! I s cheatem na odemčení levelů je to peklo, protože se ti neukládá postup...

Raději kup posledního Turoka z roku 2008, ten se podle mě povedl hodně. Je na PC/X360/PS3.
Asi si seženu PC verzi abych to mohl přehodnotit.
Navíc tady nejspíš na mě silně působí nostalgie páč to byla moje první PS2 hra a turok seeds of evil moje první n64 hra( vím že to není moc objektivní ale síla nostalgie je na mě moc ).
Jinak komentáře asi maximálně napíšu ke hrám který sou moje srdcovky jako deus ex, baldurs gate apod.
No vidíš, všechny verze byly lepší než tato a nejlepší byl prý Evolution na Nintendo Gamecube.

Kdyby hra neobsahovala ten fatální bug, dal bych tak 55%. Jinak se těším jakými komentáři obohatíš DH ty, ať už s nima budu, nebo nebudu souhlasit.
Četl sem jí celou a jen se mi nelíbyly některý narážky na herní svět.
Jinak sem to popravdě hrál na ps2 a tam žádný tebou zminovaný problémy nebyly.
Až na tupou AI.
Já ale dobře znám předlohu v podobě komiksů. Evolution ale nepovažuju za břečku, proto, že se mi nelíbí umělecké pojetí hry. Je vidět, že jsi mojí recenzi nečetl celou.
Nevím na jaké konzoli jsi to hrál, že si s tím polotovarem spokojen. PC verze je totiž naprostá tragédie. Shrnu ještě jednou hlavní zápory, aby bylo jasné, proč jsem udělil tak málo:

1.Příšerné rozhraní pro přenastavení ovládání, kde nejde předefinovat skoro nic. (PC verze)
2.Totálně vymaštění nepřátelé a to i na rok 2002. (to bude asi ve všech verzích)
3.A hlavně NEFUNKČNÍ save systém, na který vydavatel, Acclaim nevydal patch, hra proto NEJDE dohrát. (PC verze)

Turok Evolution by byla jinak průměrná hra, ale ten bug ničící uloženou pozici vždy poté, co se dostaneš teprve do druhé mise, to totálně zakopává.

Takže neplácám blbosti, ale vím o čem mluvím. A je mi smutno z toho, že je Turok Evolution takový fail po tehnické stránce a slabý i co do hratelnosti, když se jeho poslední remake povedl.