Hry podle filmu nejsou většinou moc dobré. Hra podle filmu od Uwe Bolla musí asi být hodně velké zlo :-D
tak uz sem to zkoukl, no ja nvm Amici sou naci neschopni, vsichni pochcipaj, misto M16tek maj m4k, coz v te dobe si mysim este nebylo, a spostu rusivych momentu, ale jako peknej hnus v tech tunelech, no nechtel bych tam chcipnout, radej bych tam ani nelez........
tak to ste me prekvapili, film uz sosam:).....a videl nekdo Far Cry? Na CSFD solidnich 35% :D
Grafika a tunely vapadaj nadějně a lépe než ve Vietcongu. To může být zajímavá hra.
Taky bych se tímto na svých stránkách nechlubil, ale replay to dělalo, alespoň to tvrdí steam. I když teda nemají na kontě žádnou vyloženě skvělou hru, na velvet jsem se těšil ale nevypadá to teda nic moc :(
Opravdu tu hru dělalo Replay Studios? Na jejich homepage není ani zmíňka o "Tunelových krysách".
Jo, sice jsem film neviděl ale podle docela pozitivních ohlasů z CSFD si myslím že to tak bude
popkec: Z toho vyplývá jediné: Tunnel Rats je Uweho prvním filmem, který překonal hru stejného názvu (i když tentokráte vznikala hra podle filmu)... :)
Tak co je lepší, co se týče vietnamského prostředí? Tunnel Rats nebo Shellshock 2: Blood Trails?
NateLogan: Je to možný, alespoň to říká wikipedia. Já hrál jen chvilku a klidně bych řek že je to nějáká vylepšená verze. Díky za rychlé schválení, to jsem ani nečekal

Nevíte jak zneškodnit nějákou past? Já vůbec nevím a zrovna tohle bych si rád dohrál :D

Je pravda, že to běží na Vietcong enginu? Z videí to tak moc nevypadá a spíš bych tipoval, že jde o stejný engine jeko u Velvet Assassin, ale kdo ví... :)