Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tsukihime

Tsukihime: Blue Blue Glass Moon, Under The Crimson Air

94
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.12.2000 PC
Vývojáři:
Type-Moon
Oficiální stránky:
http://www.typemoon.com/main.html
První hra studia Type-Moon vyprávějící příběh Shikiho Tohna, mladíka se zvláštními schopnostmi, který se vrací do své rodinné vily za svojí sestrou, čímž se spouští kolotoč událostí, při kterých postupně odhaluje záhady své minulosti, rodiny a světa kolem něj.

Příběh je rozdělen na dva hlavní scénáře a dále na pět linií (podle ženské hrdinky, na kterou se hrdina soustředí):
"Near Side of the Moon" - scénář, který se točí okolo postav upírky Arcueid a Shikiho zvláštní spolužačky Ciel a zabývá se spíše střetem hrdiny s mystickým světem této hry.
"Far Side of the Moon" - jenž se zaměřuje na Shikiho sestru Akihu a služebné Hisui a Kohaku a zabývá se minulostí hrdiny a jeho rodiny.

Tato hra byla natolik úspěšná, že byla v Japonsku zpracována i ve formě animovaného seriálu a komiksu a byla rozšířena o "Tsukihime Plus Disk" a pokračování "Kagetsu Tohya". Dále pak vyšly dva herní spin-offy, z nichž první je bojovka "Melty Blood" a druhým je vizuální román "Fate/Stay Night".

Tato hra oficiálně nikdy nevyšla mimo Japonsko a jediný způsob, jakým si ji nejaponští hráči mohou zahrát (přečíst) je skrze neoficiální překlad od skupiny "Mirror Moon".


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.