Tak to je dost zvláštní zajímavost u nový hry. Já s 1680×1050 neměl problém.
trestuhodně promrhaný potenciál, škoda, že se další hry potažmo filmu asi nedočkáme :/ aspoňže je ten seriál fajn...
@montana (12.09.2012 12:32): tak jako krabička je fajn věc, kor blýštivá :) ale když to nebudu hrát znova, těžko bych šel do dražší edice. Třeba mám moc krásný steelbook AvP, jenže ta hra je dle ohlasů špatná a ani moc nedoufám, že by se mi snad líbila, proto už vím, že ač je to krásná krabička, po dohrání zkrátka poputuje na aukro, mno na druhou stranu když někoho baví něco takového shraňovat, proč ne :)
Tak od tohodle chci severoamerickou PS3 verzi. Disk na hrdinových zádech je u ní na coveru skutečně reflexní a po tom já jdu. :D
Mně přišla docela těžká, ale spíš je to o tom, že člověk neví, jak na to. Není od věci se taky někdy na boj vykašlat a prostě zdrhnout :-D Párkrát jsem se podíval i na video, když jsem se někde zasekl.
tak jsem videl film od shlednuti v kine a musim rict, ze tohle je opravdu katastrofalne promrhany potencial skveleho blockbusteru, to ze tam chybi ty stihacky popripade vozidlo(ta 4kolka) a vubec kdyz je to koncipovanoi jako prequel mohlo to byt i pribehove skvele, mrzi mne, ze hra takhle dopadla a hlavne film, ktery byl tezkym propadakem v trzbe, jelikoz naklady byly hodne velke. Film je super a stylovy, neco, co tu chybi(na poli repetivnich a ohranych sci-fi) a bohuzel to nejsou Transformers, tak to lidi nezajima(a uz dalsiho filmoveho Trona neuvidime), smutne jak opet vyhrala komerce, holt boj s vetrnymi mlyny :(
Asi už vim co myslíš. Ne, ve hře "kluzáky" nejsou - jsou tam jen motorky a tank.