Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Towers II: Plight of the Stargazer

Towers 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1995 Atari ST
01.12.1996 Jaguar
13.10.1997 PC
Vývojáři:
JV Games
Towers 2 je přímým pokračováním Towers: Lord Baniff's Deceit. Začíná tam, kde skončil první díl, ztroskotáním družiny na ostrově Lamini. Družina stráví několik měsíců opravami lodě, ale těsně před odplutím je požádána správcem Lamini o pomoc. Vypadá to, že jeden z nejvýše postavených členů koncilu, čaroděj Daggan, přišel o rozum. Poté, co vyhodil do povětří pár budov a vykopal mrtvoly několika mystiků, zůstal Daggan na svém hradě a o žádném člověku, který se jej vydal porazit, už nikdy nikdo neslyšel.

Hra začíná výběrem postavy (čaroděj Merton, chlapec Tasler, cirkusový umělec Andros nebo bojovník Gerand). Následně se nahazují statistiky (klasicky Strength, Intelligence, Wisdom, Dexterity a Constitution).

Celá hra se odehrává v Dagganově věži. Mezi jedenácti patry je možné se volně přemisťovat pomocí schodišť, teleportů, případně levitací. Ve hře se nenacházejí žádné obchody a tak musí postava vystačit s tím, co sama nalezne. V průběhu hry je třeba plnit subquesty typu nabíjení artefaktu, kování meče atd. Většina puzzlů má dva různé způsoby řešení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.