Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Warhammer - The Grim and the Grave

01.09.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Grim and the Grave je v pořadí čtvrté placené rozšíření do původní hry Total War: Warhammer. Rozšíření hráči zpřístupní dva nové legendární šlechtice. Prvním je Volkmar The Grim, mocný Theogonista a vůdce Sigmaritského řádu. Druhým šlechticem je Helman Ghorst – kdysi muž, který ztratil rodinu při morové epidemii, kvůli čemuž zešílel a začal hledat způsob, jak své bratry přivést zpět mezi živé. Toho si všiml upír Mannfred von Carstein, který Helmana zasvětil do nekromantské magie.

Při hře za Říši se odemkne nový hrdina, bojový kněz Arch Lector, který povzbuzuje vojska a při modlitbě k Sigmarovi získá bojové bonusy. Z jednotek lze nově naverbovat Svobodné kompanie, vojáky vybavené pistolemi a šavlí, Flagelanty, fanatické vojáky bez zbroje a vybavené těžkými cepy, kteří bojují do posledního dechu, a Rytíře Planoucího slunce, templářskou elitní jízdu v pozlacené zbroji.

Při hře za upíří Hrabata se taktéž zpřístupní nový hrdina, Ghulský Král, a nové jednotky – Vůz na mrtvé, podpůrný magický vůz posilující a uzdravující blízké nemrtvé jednotky, a Mortis Engine, vůz vznášející se nad bojištěm, jenž je chráněn přízraky a vysává život z nepřátelských vojáků. Dále se pro obě frakce zpřístupní možnost najmout proslulé jednotky, pokud hráč splnil podmínky k jejich odemčení.

Obsah tohoto rozšíření se zpřístupní také v následujících dílech trilogie.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.