Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Three Kingdoms - Yellow Turban Rebellion

84
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.05.2019 PC
Vývojáři:
The Creative Assembly
Oficiální stránky:
https://www.totalwar.com/games/three-kingdoms/
Yellow Turban Rebellion je první rozšíření ke hře Total War: Three Kingdoms.

Rozšíření nás vezme do doby rebelie Žlutých turbanů proti dynastii Chan a rovněž přináší novou frakci, kterými jsou právě Žluté turbany, se kterými se budeme snažit porazit tuto prohnilou dynastii. Rozšíření rovněž přidává nové tři hratelné vojevůdce: Che I, Kung Tu a Chuang Šao. Do hry zavítají i tři nové třídy hrdinů: léčitel, učenec a veterán.

Hlavní novinkou rozšíření je však možnost všestranného složení jednotek z lidí pocházejících z různých koutů společnosti. Můžete stvořit domobranu tvořenou spodinou, která bojuje po boku nespokojených vojáků, náboženských fanatiků a bývalých úředníků, se kterými mají společný cíl, svrhnout dynastii Chan.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Yellow Turban Rebellion je release day DLC, které dostali zdarma všichni, kteří hru koupili ještě před vydáním. Přidává do hry novou frakci a trojici postav, za které můžete hrát.

Frakce Yellow Turbanů nahrazuje placeholdery na již staré dobré známé strategické mapě Číny. Spolus s legendárními lordy přichází nové mechaniky, nové cíle v kampani, noví hrdinové a generálové. Změnu zaznamenal především tech tree a specializace generálů. Všechny mechanické změny u těchto frakcí jsou dostatečné na to, aby i hráč, který Three Kingodms už několikrát dohrál a odložil, zkusil své štěstí ještě jednou se žlutými čepičkáři.

Pro: Dostatečné změny, které odlišují novou frakci od ostatních.

+6