Podle místního hodnocení je tohle průměrná až špatná závodní hra a já jí vlastně ani procentama nehodnotil, ale já jako někdo, kdo hraje jen a pouze hry závodní, jsem ani tuto hru nemohl vynechat. Paměť už tolik neslouží, ale něco tam zůstalo, tohle je jedna z her, která i když je závodní, dohrál jsem jí celou na klávesnici (třeba jako RBR!) a pamatuju si, že to byla fakt šichta tohle... hlavně ten závod (pokud se nepletu) s formulí na padesát kol na Monze... kua, to bylo fakt dlouhý, asi jsem to nedal napoprvý a když jsem nakonec vyhrál, byl jsem v cíli po 50 kolech první jen asi o 5vteřin! Takže zážitek to určitě byl a když jsem u toho vydržel do konce, asi jsem to nepovažoval za takovej shit, jako někteří jiní, ale kdybych měl ohodnoti % "kvalitu" hry, určitě by mi do toho dost kecala nostalgie  :D
@lseling (02.03.2020 20:22): Jasný, ale občas někdo rád vyzkouší i to, co ho normálně nezajímá... a když už to teda vyzkouší, tak se k tomu holt i vyjádří. Já i když mam leta vyzkoušený, jakej zvuk se mi při poslechu reproduk.muziky líbí, jsem taky párkrát vyzkoušel poslouchat gramofon, páč jsem slyšel/četl plno chvály na zvuk z vinylu, ale vždycky jsem se rád vracel k cédéčkům.
@rikuhahl (02.03.2020 14:49): to nepopírám, je tam mimojiné i Silverstone nebo Sebring, ale upřímně, i kdyby tam byl třeba okruh vedoucí Ostravou kolem mého domu a já tam byl vyobrazen jako z okna sledující divák, tak té hře nedám víc :)