Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tornado

92
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1993 PCAmiga
Vývojáři:
Digital Integration
Hra Tornado je letecký simulátor simulující na vysoké úrovni útočnou verzi IDS a stíhací verzi ADV tohoto britsko-německého letounu s měnitelnou geometrií křídel.

Hlavní náplní hry je dynamické tažení s podrobným editorem misí. Mise jsou hráči přidělované v návaznosti na dění na bojišti. Náplní misí úderné verze IDS je obvykle ničení budov, vzletově-přistávacích drah, radarů či konvojů vojenské techniky; zatímco náplní misí stíhací verze ADV je patrolování ve vzdušném prostoru. Obě verze umožňují podrobné plánování parametrů misí, jako jsou letové hladiny, rozmístění otočných bodů, souřadnice cílů či okruhy na přistání. Strategie útoku Tornada IDS spočívá v rychlém průniku nad území nepřítele obvykle 50 až 100 stop nad zemí kvůli nepřátelským radarům, v rychlém, přesně naplánovaném a načasovaném útoku na cíl a v rychlém opuštění území protivníka. Co se týče letadla, umožňuje buď automatické, nebo ruční ovládání konfigurace křídel a má skutečně funkční autopilot umožňující režim "Kopírování terénu ve zvolené výšce".

Hra Tornado byla jedním z prvních leteckých simulátorů umožňujících online hraní.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.