Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Top Gear Hyper-Bike

Top Gear Hyper Bike

27.03.2000
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V dalším díle série Top Gear pro konzoli Nintendo 64 se přesouváme z čtyřkolových vozidel na motorky. K dispozici máme ve hře několik herních režimů, mezi něž se řadí samostatný závod, časovka, závod s předváděním triků a šampionát. Dále hra obsahuje editor tratí, kde si můžete vytvořit vlastní závodní trasu.

Ve hře budete závodit jak na silničních motorkách, tak i na motokrosových motorkách. Závody na silničních motorkách jsou mnohem rychlejší, než na motokrosových, jelikož závody jsou více rovinaté a rychlejší. U motokrosových speciálů se na trati často objevují kopečky, které slouží k předvádění triků. Závody se konají po celém světě a navštívíte například Egypt, či Švýcarsko. Šampionát je opět rozdělen do sezón, které se skládají z určitého počtu závodů. Nově musíte k postupu do nové sezóny získat určitý počet vítězství ze všech závodů dohromady. Za vítězství v sezóně získáte nové stroje, které můžete používat k závodění.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.