Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Toon Car

93
5 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.07.2001 PC
Vývojáři:
Revistronic
Toon Car je arkádová závodní hra typu South Park Rally. Jezdíte v malých autech, které řídí postavy s velkými hlavami. Na tratích můžete nalézt různé boostery, jimiž můžete střílet po soupeřích nebo jim znepříjemnit život raketami, minami apod. Postav je celkem 14. Hra obsahuje splitscreen multiplayer. V Česku hra vyšla s českým dabingem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
Hra Toon Car je jedná z nejšílenějších her co jsem hrál jak jsem byl malý kluk. Když jsem nedávno na ní narazil tady na databazi-her tak jsem si jí hnedka stáhl a rozhodl na to napsat rencenzi.

Je to závodní hra, která vyšla v roce 2001, a má dokonce český dabing o který se postaral Martin Mejzlík, který tam nadaboval sportovního moderátora. Hru můžete hrát se spoluhráči nebo kamarády až pro 4 hráče. Ve hře není jenom takové normální závodění. Při závodech jsou normálně různě po mapě poházené bonusy, které vám můžou dat np: rychlost, zpomaleni, rakety, blesky, štíty atd. atd.
Dále tam máte na výběr z 15 postav, a na výběr máte 7 mapy, a můžete tam na mapě obrátit směr. Tím myslím, že mapu můžete hrát pozpátku.

Grafické zpracovaní je ve stylu kreslené závodní hry. Hra dokonce podporuje i 1080p.
Zvukové efekty jsou na dobré úrovní.

Finálové hodnocení dám 95%. Protože hra se mi velmi líbila, a hodně jsem se u ni pobavil s kamarády.
+14 +15 −1