Zajímavé, ať se snažím sebevíc, tak si nevybavuji konkrétní náplň skoro žádné mise z HAWXu, pouze některé obšlehnuté z Ace Combatu a to navíc jen mlhavě.

Tedy moje přání do trojky: Vyhodit tu asistenci zabíjející hratelnost (fakt, bez toho by jednička mohla být docela super hra..., a to stačilo jen nepřepínat pohled - "jeden blbý řádek kódu") a zlepšit náplň misí a podání příběhu.
Nic moc teda.
Některý mise sou fakt silně podobný AC (a to nejen naáplní misí)
Příběh byl typická americká omáčka .
zdar lidi je to dobra hra kdys si ji stahnete tak vym urcite to epojede pres internet klic je tezko ksehnani ale muze te se knam pripojit pres hamachi jinak nazev site je stihac a heslo je 4444 zahraajem
Hm, tak nevím. Mé poznatky jsou takové, ale je to prkotina. Až na jednu misi, mi to vystřelí jen jakmile začne mise/hra pak už nic.
Mám stejný problém. Ale začlo se mi to objevovat až v pozdějších částech hry a je to většinou jen na začátku mise. Pak to přestane. Všiml jsem si toho až po aplikaci patche, jak vám sosne EA downloader. Ale dá se to přežít.
Zdar, borci. Zatim jsem odehral jen 2 mise a celkem me to bavi. Na grafiku bych si nestezoval, mne se to libi a v letu stejne neni moc casu ten povrch detailneji studovat. Mam jen mensi dotaz - obcas se mi stane, ze mi to proste samovolne strili rakety. Proste letim a nasednou to vypali rakety. Pak chvili nic a za chvili zase, pak je treba chvile klidu a pak zase. Stalo se mi to i v prvni i ve druhy misi. Stalo se to nekomu z vas?
Smutné je, že to vlastně jako celek nevypadá o mnoho lépe, než poslední díl Ace Combatu z PS2 (tuším s podtitulem Belkan War).
To je zase pravda =)Ale záleží hlavně na rozlišením. Já mám lcd monitor s 1280x1024 a tudíž si užiju hodně her na max i se vším a to nemám kdovíjakou pc sestavu. Ale zase HAWX je parádně zoptimalizovaný. Vše na hard, vyhlazovaní max, vert.synchronizace a pořád 60fps =) . A po upgradu mi bez vyhlazování nedělal MFS problém =) ale v zásadě je blbost plkat o grafice. Nelíbilo se mi více věci, ale pořád je to u mě naprůměrná hra =)
Jo a proto ho taky má na plný detaily pořád velky problem utáhnout jakakoliv mašina:)
Letadla jsou vcelku pěkná, to jo a když se koukáte na zem z výšky 1km, tak to zas tak strašné není, ale.... textury jsou bída jak psal SilentWolf, jeden z 50 baráků je 3d a i ty modely za nic nestojí a Hdr slabota. Co se týče grafického vzhledu je mnohem hezčí poslední MFS.
Strašná grafika? Modely letadel jsou krásný a zvrchu ty baraky a stromky vůbec nevadí (alespoň mě ne). Chci vidět stroj, kterej by to utáhl podle vašich požadavků.
Grafika je sice opravdu strašná, ale lítání (byť to není žádný MFS) mě velice bavilo. Prolítávát za cílem , jakoby takovým trojúhelníkem bylo super, nebo držet se v určité výškové hladině. Lítání a mise byly vcelku super. Krátkost a grafika, ale děs. Takový lehký naprůměr.
Stromy horsi grafiku nez v the sims 1 , jeden z 50 baracku je 3D zbytek jen placka , a litani mene zabavne nez treba v SW:BF2 - i 50% je imho hodne