Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Throne of Lies: The Online Game of Deceit

Throne of Lies

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online strategie *
online > online RPG
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.09.2017 PC
Vývojáři:
Imperium42 Game Studio
Oficiální stránky:
https://www.throneoflies.com/
Throne of Lies je online multiplayer hra, kde musí 8 až 16 hráčů zapojit své schopnosti sociální dedukce s pomocí přes 100 schopností a zabít všechny zrádce u kulatého stolu, kteří se snaží narušit království. Hra je inspirována deskovou hrou Werewolf/Mafia nebo také Městečko Palermo, kde se každému hráči náhodně přiřadí jedna ze 40+ rolí. Hodně podobný koncept má i hra Town of Salem.

Hra se odehrává ve středověku. Většina hráčů bude zastupovat roli Blue Dragon, která slouží králi, ale v každé hře bude přítomen buď podlý Cult nebo tajemná frakce Unseen, plus také tzv. neutrální role. Cílem hry jako Blue Dragon je popravit všechny zlé, naopak Cult či Unseen se snaží zabít všechny, kteří jsou proti nim a jakožto neutrální hráč máte speciální úkol, který musíte splnit jenom vy.

V každé hře se střídá den a noc, kdy ve dne mají všechny role odlišné schopnosti než v noci. Ve dne se také hlasuje, kdo bude popraven a je potřebný určitý počet hlasů, proto zde hraje dosti důležitou roli chat, kde se může dotyčný obhájit. Každé ráno jsou odhaleny oběti, které byly zavražděny minulou noc.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.