Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@ViRus (07.11.2013 22:05): včera po přečtení tady tvého příspěvku - jsem dostal chuť si hru znovu zahrát - tak jsem ji zase naistaloval - a hned několikrát dohrál ( taky ty různé další minihry ) - v nastavení jsem hned dal: very hard difficulty a později za získané medaile jsem si zvýšil počet životů na 5 a pokračování na 9 a taky jsem získal možnost mít u sebe hned 2 zápalné láhve ( vhodné pro zabití více zombií najednou ), také asi na třetí pokus se mi povedlo roztancovat na konci všechny ty zombíky. Pak se mi také zobrazilo heslo - po jeho zadání jsem mohl hrát proti NPC - 3. možný spoluhráč je zombík.
Bohužel tahle hra je nad moje síly, není hra co bych dojel s cheatem až do teď a vím určitě, že se k ní nikdy nevrátím, holt nejsem pisatel :-)
ugra: Ja popravde ani neviem preco som tu nemal zaskrnute to dohranie. Dohral som to uz celkom davno (ono aj ked clovek nepise nejak extra hviezdne, tak to ide dohrat za pomoci bonusov)
Ale niekedy to asi oprasim :)
Já vždy skončil u toho finálního bosse, ten se mi nezdál zrovna z nejlehčích:)... ale už je to pravda taky pár let, co jsem to hrál naposledy.

Btw, celkem mě štval ten bug s (tuším) trojkou. Žádným způsobem nešla napsat... naštěstí tam příliš textu, které jí obsahovaly, nebylo.

Edit: Teď koukám, že tu trojku už Ugra zmiňoval... no zkrátka pěkně debilní bug:).
Pro mě bylo psycho naťukat v té rychlosti jiné znaky než písmena a než jsem si uvědomil, že mám zaplou CZ klávesnici:-D
Je to zvláštní že hru dohrálo jen 18% lidí, přitom to není tak těžký. Jediný na čem jsem vyhořel bylo když po mě chtěli napsat zavináč@, to jsem v tý rychlosti nedal a pak mi nevim proč nešla napsat trojka (ostatní čísla jo).
Konečně jsem to dohrál, před roky jsem se nemohl dostat přes toho hada co dával otázky ale ted to byla brnkačka :)