Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Transformers

60
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tato hra je založena na značce a sérii Transformers a jedná se o akční plošinovku. Země byla napadena mimozemskými roboty, kteří pocházejí z planety Cybertron. Těm se postavili Autoboti, kteří se snaží získat artefakt Energon Cube a dopravit ho zpátky na svoji základnu. Aby hlavní hrdina tento artefakt získal, je nutné nejdříve najít jeho čtyři části, čemuž se snaží zabránit nepřítel.

Hráč ovládá celkem pět Autobotů, jsou to Optimus Prime, Hound, Jazz, Mirage a Bumblebee (pouze jednoho v danou chvíli), kteří mohou být jak ve formě robota, tak ve formě vozidla. Ve formě robota je možné i létat, zatímco ve formě vozidla se pohybují rychleji. Ovšem pokud narazí do překážky nebo vyjedou mimo plošinu, tak hráč ztrácí život. Pokud hráč ztratí všech pět robotů, tak hra končí. Cestou hráč nachází tzv. Defense Pod, ve kterém může přepínat mezi roboty a mimo to zde nemůže být zraněn a robot si doplňuje energii.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.