The Sims 3: Pets

The Sims 3: Domácí Mazlíčci

18.10.2011

rozšíření

The Sims 3: Domácí Mazlíčci (The Sims 3: Pets) je v pořadí pátým větším datadiskem pro The Sims 3. Jak už název napovídá, datadisk přidává do hry několik zvířat: koně, kočky, psy, křečky, papoušky, želvy, chameleony, ježky, hady apod. Také přidává zvířata, která simík uvidí jen ve volné přírodě, jako například jelena či vzácného jednorožce.

Každý kůň, pes a kočka má svoji osobnost, potřeby, a pokud je simík vlastní, hráč je může i plně ovládat. Tři výše zmíněná zvířata lze pomocí funkce vytváření postavy změnit nebo si vytvořit kompletně nové plemeno. Zvířata lze i vycvičit. Psi a kočky se mohou naučit lovit, stopovat nebo hledat různé minerály a nerosty. Pes může hlídat dům a v případě vniknutí zloděje na pozemek ho chytit a čekat na příjezd policie. Kůň se naopak při důkladné péči a trénování může zúčastnit různých soutěží. Datadisk dále obsahuje i různé jízdárny a parky pro psy a kočky.

Kdo by si nepřál chovat nějakého mazlíčka? Co třeba nějakého malého, jako je želva, veverka nebo papoušek? To vám asi stačit nebude. Kromě těchto malých tvorů, o které se staráte podobně jako o rybičky nabídne datadisk také kočky, psy a dokonce i koně. Koně mi ze všech tří mazlíčků přišli nejvíce zbyteční, ale pokud jste zrovna jejich fanoušek nebo chcete chovat zebru či žirafu, v ničem vám nebráním. Psi jsou skvělí hledači, kteří pro vás najdou drahé kameny apod. Kočky na sebe zase strhávají všechnu pozornost. Pokud máte také datadisk Po setmění, můžete s úsměvem na tváři sledovat, jak pes hypnotizuje svým pohledem dveře od výtahu a čeká až se mu otevře.

Pro: Mazlíčci a interakce s nimi

Proti: cena, couvající zvířata