The Show

01.04.2008

Strategie od německého vývojářského studia Sixteen Tons Entertainment se odehrává v roce 2097 v Californii. USA je v té době považována za svobodný stát a vládne jí Lou Baxter. Ten v jednu chvíli řeší, co s množstvím vrahů a zlodějů, kteří se v USA rodí jako houby po dešti a rozhodne se je poslat do nově vybudované arény, kde se utkají s trénovanými gladiátory, na život a na smrt, jak jinak a samozřejmě s názvem The Show, která po státech funguje jako schopná reality show. Vše se jeví relativně v pořádku, než místní zdroj začne na vládce vypovídat informace, o kterých by nechtěl nikdo vědět. To okamžitě Baxtera hodí do postavení diktátora a okamžitě je vytvořena organizace D.N.A., ze které jste i Vy, Frank Harris, který Baxterovu krutovládu musíte co nejdříve zastavit.

Jedná se tedy o klasickou realtime-strategii, která nicméně těží ze zkušeností studia a jednou z důležitých částí této hry bude především záchrana přeživších domorodců.

Co to je sakra za ovládání ? Hejbe se celej obraz s myší to je záměrem, protože tak tragické ovládání jsem snad ještě u strategie neviděl.
To jsme, jako nepochopil, jak někdo může vytvořit, tak nehratelnou hru. Nedá se nějak en obraz freeznout, aby fungovala jen myš ?! Takhle přicházím o nervy.

Ok hru tvurci zabili hned na zacatku na to ja nemam nerva.

Zkusil jsem, viděl jsem...a jdu o dům dál. The Show absolutně nevyužívá příběh. Pořád se vše děje stále dokola. Prostředí je neměnné a nezajímavé. Herně je to taková okleštěná a jednodušší verze Command and Conquer a Warhammeru. Tudíž absolutně nezajímavé. Nic jiného jsem ale vlastně ani nečekal. Vydržel jsem asi dvě hodiny a hru okamžitě odinstaloval.