Čas od času si rád zahraji nějakou odpočinkovou hru a často si vybírám právě hidden object hry, jako je tato. Některé z nich sází pouze na hledání předmětů a jiné do toho vloží i jednoduchý příběh a adventurní část. Tato hra patří do té druhé kategorie.

Příběh vychází ze skutečných událostí zmizení známé pilotky. Vyprávění je ale spíše strohé a ve výsledku mě moc nenadchnulo.

Kromě hledání předmětů se ve hře vyskytují další typy puzzlů, např. skládání novin, hledání na mapě, hodně těžké hledání rozdílů (některé změny jsou jen v drobných odstínech a nejsou skoro vidět), apod. Ale úplně nejhorší bylo otáčení částí obrázků, kdy je celý obrázek rozdělen na několik částí a po najetí myši na danou část dojde k náhodné výměně této části. A to celé se musí dělat pokud možno tak, abych myší nenajel na již správně nastavenou část, takže je nejspíš vhodné začít uprostřed obrázku. A v případě, že je celá hra v módu s časovým limitem to v kombinaci s prvkem náhody moc nedává smysl. Díky tomu jsem tyto obrázky musel dělat několikrát, než se mi je nakonec podařilo vyřešit.

Technicky je na tom hra bohužel spíše špatně. I v porovnání s jinými hrami z doby vydání vypadá hodně zastarale a s nízkým rozlišením. Také zde zcela chybí jakýkoliv dabing. To vše naštěstí dokážu překousnout, co už ale nepřekousnu jsou chyby. Někdy zmizel kurzor, jindy mi zase z inventáře z ničeho nic zmizel pro postup důležitý klíč, takže jsem musel opakovat celou úroveň.

Hra vyšla na konci roku 2009 a bohužel nezestárla moc dobře. Smutné je, že se i dnes prodává v plné ceně za 7€, což je podle mě za tyto peníze až příliš málo muziky, zvláště když se dají za pár desítek korun sehnat mnohem lepší hry ze stejné kategorie. Pořízení této hry tak spíše nedoporučuji, maximálně tak v nějakém výhodném bundlu.

Pro: Hledání předmětů

Proti: Grafika, některé puzzly, chybějící dabing, nic moc příběh