@PavelU (18.07.2022 11:22): Hádanky jsou celkem jednoduché, takže mě to ke zkracování nenutilo a stěny jsem respektoval. Hrál jsem na všechny artefakty, takže bylo potřeba většinu levelů odehrát dvakrát. A když se šlo vrátit od exitu, tak jsem se vrátil ke stěnolezectví a doprohlédl si level shora během jednoho pokusu.
@Psyx (18.07.2022 02:47): Jo, jdou tam neuvěřitelné věci. Je ale třeba omezit vertikální blbnutí, tzn. respektovat ty brány a snažit se je dole nějak otevřít. A secrety či artefakty dávat s mírou, popř. při druhém hraní. Já to beru jako flexibilní svobodu hry. Zase ale, dostaneš-li se do úzkých, což jsem pocítil v poslední hádance, lze použít veškeré triky.

Koukl jsem na to video. Já se uměl na ty konstrukce dostat určitě odlišně. Podařilo se mi skákat za brány po okrajích stěny, z dolní pozice. Či vyskákat na bránu přes bedny. Tu trajektorii umístění jsem ale též nějakým způsobem uplatňoval.
Tak jsem akorát dopleskal, za mě celkem průměrná logická. Ale kvůli akcelerujícímu pohybu a řadě zkratek, jsem si říkal, to by bylo dobré na speedrun. Juknu a nějaký dánští filutové to dali za dvacet čtyři minut, kde ve většině levelů využívají skákacího bugu o krychličku. Danskjävlar! :)
@Kwoky (23.06.2022 01:50): Jo, je to skvělá hra. Gratuluji k dohrání. Mně dal hodně zabrat závěr. Už ani nevím, jak jsem jej zvládl. Ale co kvituji, tak celkovou nelinearitu a variabilitu řešení. Co tam jde, to se jen tak nevidí. Mám na mysli vertikální průchod, secrety, degradování mnohých hádanek. A ano, naprosto perfektně zpracovaná voda.
Milá malá logická hra, za pár korun, na 3 až 4 hodiny mírného přemýšlení téměř bez záseků, s dobrými nápady, s jednoduchou funkční grafikou a nádhernou vodou. Mám tři výtky. Hudba je loop o délce 46 sekund a hraje celou dobu (tady opravdu mohli trochu přitlačit). Pohyblivé plošinky bugují a občas jsem kvůli tomu padal do vody. A nakonec všudypřítomná "chapadla", která mohla být využita v příběhu, ale byla to jen dekorace.