The Quite Annoying League

17.12.2012

freeware

Být příšerně otravný je snadné jako facka. Být však mírně otravný a nevyvolat přitom konflikt, to už je jiná liga. Ve světě této hry byla právě pro tento typ záškodnictví speciálně zřízena liga s názvem "The Quite Annoying League" mající za úkol rozradostněným lidem mazat úsměv ze rtů a bez nesvárů.

Dnes má uskupení spadeno na zrzavou dívčinu Twist, té chtějí cestu vlakem škodolibě znechutit. Lídr ligy "The Quite Villain", povolává šestici prudičů s různými technikami rozeštvávání. Jsou mezi nimi ukecaný -SmallTalk Dude-, babka s psíkem -Lady Wrong-Seat-, či ženština s uřvaným dítkem -MummyMum-. Všechny lokace jsou předpřipravené, hráč vhodně zvolenou volbou v dolní části obrazovky usměrňuje dění až do úspěšného konce.

Titul vznikl během 48 hodin v rámci 25. ročníku soutěže Ludum Dare na zadané téma "You are the Villain (Já, padouch)". Autor "Pierrec" pracoval s enginem Adventure Game Studio, čili nás přivítá retro vlna pixelové grafiky.