Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Next World

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
adventura > vizuální román
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.03.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://thenextworldgame.com
The Next World vypráví příběh vesmírné lodi a její posádky, která se po ztroskotání pokouší přežít na cizí planetě a vybudovat zde životaschopnou kolonii. Toto ručně malované spojení strategie a vizuální novely čerpá podle slov autorů inspiraci z titulů jako jsou King of Dragon Pass nebo The Banner Saga. Hra však místo boje vyzdvihuje spíše plánování a složité rozhodování, které určuje, jak se příběh kolonistů v nehostinném prostředí vyvine.

Péče o kolonii zahrnuje tradičně průzkum a pátrání po materiálech, stavbu budov, či vynalézání nových plánů. Stejně tak jako správu omezených zásob a řešení kritických situací. Ty mohou přicházet v podobě scriptovaných událostí s možnostmi volby jejich řešení, nebo být vázány na některá z mnohých NPC a jejich osobnost. Autoři slibují, že každé rozhodnutí ponese významné následky pro osud vaší komunity. Podobu hry ovlivňuje již počáteční hráčova volba jednoho ze dvou kapitánů, za které je možno hrát, přičemž každý z nich má jiné silné a slabé stránky. Vše se navíc odehrává na pozadí dramatického příběhu o přežití, na kterém se podílel spisovatel Ryan A. Span.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.