Ale tak jako v pohodě, ale neříkejte mi, že se někomu líbí všechny hry, co hrál a ještě k tomu stejně.
Ako naposledy, keď som dal Mass Effectu 95% a začali to niektorí kritizovať kvôli tomu, že som nehral väčinu subquestov, pretože ma proste nebavili, kvôli tomu tých -5%. :) Ale to je už trocha offtopic. :D
Neviem ako vy, ale ja dávam hodnotenia na základe toho, ako sa hra páči "mne", mimo toho DH je na to aby človek vyjadril svoj vlastný názor, takže ak sa mu to páči na 95, nie je na tom nič zlé.
Tak kristmeister je vyhlášenej tím, že dává super hrám 100 a blbejm 95. Ale tak možná až v devítce budou brát procenta nebo základy statistiky, tak pochopí, že nevyužívá rozsah optimálně. :D Nevěřím, že je tomu týpovi 16.
CJ: Jasný, kde jinde přeci =D
NateLogan: Na PSX jsem to nehrál, ale tohleto mě docela baví až na ty občasné problémy s kamerou.
Je to na PC úplně stejné jako na PSX? Jestli ano, tak to potěš koště... Co já si pamatuji, tak to byla strašná nehratelná vykopávka.
j.calling.2bad: Veď práve, ja som bol v tom, že je to len na PS1. :)