The Low Road

26.07.2017
23.08.2018

Čerstvá absolventka špionážní školy, Noomi Kovacs, možná byla na škole za jedničku, ve svém novém zaměstnání však zastává pozici kancelářské pipky a její šéf, bývalý vládní agent Turn, její osobu úplně přehlíží a nenechá ji povýšit na tajného agenta. Noomi se tak rozhodne využít svých špionských kvalit a o své vysněné místo začne hrát špinavou hru. Podobných praktik se však neštítí ani konkurenční špionská firma, která na pozadí kuje cosi zlověstného.

Jedná se o 2D point-and-click adventuru zasazenou do 70. let minulého století. Ve hře na vás čeká řada logických puzzlů a plně nadabované rozhovory.

Adventura klasického střihu, kde sice párkrát nevíte, co se po vás vlastně chce, ale každá obrazovka má minimum interaktivních bodů, takže zákys nečekejte. S čím však mám velký problém je to, že nemám jediný důvod tuto hru komukoliv doporučit. Humoru moc nemá, příběh tady není to hlavní, postavy jsou spíše otravné... Má to jednu solidní hádanku a celkem příjemný vizuál, ale to je vše.

Low Road není špatná hra, jen silně průměrná, proč však s takovou hrou na dnešním přesaturovaném trhu ztrácet čas?