@Adieu (08.10.2023 23:55): Díky :-) Já jsem to hrál s odkrytými statistikami a to proto, že aby se člověk dobral k nějakému čili, tak je to tak trochu puzzle a bez těch odkrytých statistik je to někdy střílení naslepo. Ono má oboje co do sebe. Jedno víc připomíná román, druhý přístup je víc herní.
@Artran (komentář): Výborný komentář. Mně na Siru Brantem trochu vadila určitá rigidnost těch pravidel, kdy se člověku sesype jako domino celý život na základě jednoho chybějícího vlivového bodu u defacto náhodného charakteru v kruciální chvíli, kterýžto vliv mohl získat roky dozadu. A tím pádem jsem za soudce nedospěl ani k cíli, jemuž jsem věnoval léta až lopotného úsilí a taktizování. Z perspektivy tragédie lidského života na tom něco určitě je, ale z pohledu hráče bych ocenil nějakou mechaniku destiny pointu, který by mohl zcela výjimečně spálit pro jednorázový bonus. Protože i štěstíčko k životu patří. :-) Napoprvé jsem pro lepší role play hrál dokonce se skrytými statistikami jednotlivých voleb a tehdy je hra ještě značně nemilosrdnější.