Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Easter eggy

Keď zaútočíte na sliepky(cucoo) v hre, vypadne z nich vajce. Pri opakovanom útoku sliepka vyvolá poplach a za pomstu Vás napadne armáda sliepok.
Na jihozápad of Hyrulského hradu lze najít horu Satori. Na jejím vrcholku lze nalézt jezero a rozkvetlý strom. Čas od času se u něho v noci objevuje Pán hory známý jako Satori. Celá hora vznikla na počest prezidenta Nintenda Satoru Iwaty, který zemřel v červenci 2015, během vývoje hry. Pán hory má reprezentovat právě Satoru Iwatu.
Nedaleko Foothill stable lze potkat muže jménem Dayto, který kráčí do chřtánu hory smrti. Jeho vzhled připomíná Robina Williamse, který byl velkým fanouškem série Legend of Zelda a který si vzal život v roce 2014.
Ve stájích nedaleko hory Satori lze potkat postavu Botricka. Botrickův vzhled byl udělán podle Satoru Iwaty, někdejšího prezidenta Nintenda, který zemřel v červenci 2015.
Když hráč označí místo značkou, tak se na označeném místě objeví barevné světlo, které lze vidět dalekohledem a jež dosahuje do nebe. Ve světle jsou vidět znaky v herní abecedě. Píše se tam: It's dangerous to go alone. Jedná se o odkaz na The Legend of Zelda.
Řada lokací ve hře je pojmenována po postavách z předchozích dílů (například Lake Saria, Tingle Island či Ruto Lake).

Ostatní

(The Game Awards) - The Legend of Zelda: Breath of the Wild sa stala hrou roku 2017