Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Legend of Spyro: A New Beginning

36
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.10.2006 GBA
Vývojáři:
Big Ant Studios
Oficiální stránky:
https://www.bigant.com/all-game-list/spyro…
První díl restartu série Spyro tentokrát opouští PlayStation konzole a podíval se i na konkurenční platformy. Verze pro GameBoy Advance se kvůli nedostatku výkonu od svých větších verzí výrazně liší a jedná se tak o 2D plošinovku.

Drak Ignitus očekává dle pradávného proroctví narození vyvoleného draka. Není ale jediný, kdo na něj čeká a tak před vylíhnutím na posvátný chrám, kde jsou uložena dračí vejce, zaútočí zlý Dark Master. Ignitovi se vejce podaří zachránit a ukrýt v bažinách, kde malého dráčka jménem Spyro vychovají vážky jako vlastního. Když Spyro časem vyroste a dozví se o svém původu včetně temné hrozby v podobě Dark Mastera, vydá se s vážkou Sparxem na cestu za sebepoznáním a záchranou světa.

The Legend of Spyro: A New Beginning je klasickou plošinovkou, která nabídne jak souboje na blízko, tak i na dálku. Spyro dokáže ovládat hned čtyři elementy a to oheň, led, zemi a blesky. Postupem hrou se tak zpřístupní speciální dovednosti a útoky. Mimo klasickou plošinovku nabízí tvůrci i mini hru v podobě variace na Whack-a-Mole a top-down shoot'em'up pasáže. Nechybí ani boss fighty či logické hádanky během jednotlivých úrovní.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.