Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Last Dynasty

01.01.1995
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Last Dynasty je hra, která tě nechá vžít se do role pilota jménem Mel Raauq, nacházejícího se uprostřed dobrodružství v boji galaktického rozměru. Tvým úkolem bude najít a porazit zlého Lorda Irona, jehož temné síly ohrožují klid a mír v galaxii. Hra je rozdělena do tří odlišných částí: příběh, boj a adventura. Příběhová část odhaluje děj pomocí kombinace 3D animace a pohybových video sekvencí.

V bojové části pilotuješ různé kosmické lodě, včetně několika stíhaček a nákladních lodí a útočíš na podobné kosmické lodě. Musíš splnit prvních sedm bojových misí, abys mohl postoupit do adventurní části. Zde budeš v několika kapitolách prozkoumávat okolí a řešit hádanky.

Hra také obsahuje 3D mapu během boje a čtyři hlavní druhy zbraní: lasery, dálkově ovládané řízené střely, rakety a miny na zádi lodě.


Poslední diskuzní příspěvek

@Phoenix (29.10.2014 22:02): Underground-gamer, torrenty prakticky všeho, co se týkalo hraní v 80., 90. letech až po rok 2004. Ve zkratce nejlepší stránka o konzolových a pc hrách :). Nicméně už dva roky ukončená.

A aha, to já po recenzi ze Score čekal více adventuru s troškou vesmírné střílečky (která mi popravdě zcela nešla ovládat).

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.