Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Last Dynasty

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
adventura > 2D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.01.1995 PC
Vývojáři:
Coktel Vision
The Last Dynasty je hra, která tě nechá vžít se do role pilota jménem Mel Raauq, nacházejícího se uprostřed dobrodružství v boji galaktického rozměru. Tvým úkolem bude najít a porazit zlého Lorda Irona, jehož temné síly ohrožují klid a mír v galaxii. Hra je rozdělena do tří odlišných částí: příběh, boj a adventura. Příběhová část odhaluje děj pomocí kombinace 3D animace a pohybových video sekvencí.

V bojové části pilotuješ různé kosmické lodě, včetně několika stíhaček a nákladních lodí a útočíš na podobné kosmické lodě. Musíš splnit prvních sedm bojových misí, abys mohl postoupit do adventurní části. Zde budeš v několika kapitolách prozkoumávat okolí a řešit hádanky.

Hra také obsahuje 3D mapu během boje a čtyři hlavní druhy zbraní: lasery, dálkově ovládané řízené střely, rakety a miny na zádi lodě.


Poslední diskuzní příspěvek

Phoenix: Underground-gamer, torrenty prakticky všeho, co se týkalo hraní v 80., 90. letech až po rok 2004. Ve zkratce nejlepší stránka o…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.