Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Horror at MS Aurora

40
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
02.09.2013 PC
Vývojáři:
12 O'clock Studios
Hlavní osa příběhu líčí životní etudu prostého muže, zažívajícího svůj první pracovní den na palubě nákladní lodi MS Aurora, hrdiny tohoto hororového počinu, prvního důstojníka Fredericka Kirka.

Nákladní trajekt obývají krom vás také kapitán Daniel Lindstrand, inženýr Douglas Olsen a kuchař/medik Kenneth Pedersen, s těmito chlapíky společně plujete po obchodní trase z norského Bergenu do massachussetského Plymouthu. Nicméně cesty osudu jsou nevyzpytatelné a překvapivé, a co čert nechtěl, nebo možná právě chtěl, idylickou atmosféru narušuje blížící se rozběsněný živel - bouře. Kapitán lodi nám nakazuje vyvést loď ze smrtelného ohrožení. Plavidlo je zmítáno ze strany na stranu, ozařováno tisíci bělostnými blesky. Snaha MS Auroru zachránit však selhává, Kirk ponechává kocábku na milost a nemilost bouři.

Krátce po několika minutách se na levoboku objevuje azurová obloha a slunce začíná hřát. Kirk, zaúkolován kontrolou stavu posádky, se okamžitě vydává do podpalubí, zakrátko zjišťujíc, že loď byla osedlána chapadlovým netvorem lačnícím po krvi. V postupně stupňujícím se šílenství musí Kirk nalézt cestu ven. Vzhledem k tomu, že jste po celou dobu naprosto bezbranný, je útěk vaší jedinou záchranou.

Za hrou stojí švédští 12 O'clock Studios, jež se nechali inspirovat knihami od H. P. Lovecrafta a interaktivními dramaty s "Quick Time Event" sekvencemi a ovládacím systémem (Heavy Rain, Fahrenheit a sérií Walking Dead), kterými je hra doslova prošpikována.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.