Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Great Art Race

Vermeer 2

10.09.2004
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je dalším vylepšeným remakem původního Vermeer z roku 1987 spíše, než klasickým pokračováním předešlé Vermeer: Die Kunst zu erben. Po příběhové stránce nepřináší nic nového, vše se točí znovu kolem ukradených obrazů Waltera von Grünschilda a jeho synovců. Každý z nich touží stát se jediným dědicem bohatého strýce a vykoupit na aukcích ukradené obrazy.

The Great Art Race přináší několik vylepšení proti předcházející hře a nejedná se pouze o grafické zpracování. Tentokrát lze hrát až v 5 hráčích a peníze na nákup obrazů můžete získat vícero způsoby. Znovu můžete zakládat plantáže a prodávat jejich produkty, máte možnost obchodovat s množstvím dalšího zboží, kupovat a prodávat hotely, akcie, obchodovat s uměním nebo se zlatem. Můžete udělat řadu věcí, abyste nahromadili větší majetek, než vlastní vaši soupeři, o jejichž finanční situaci máte aktuální informace.

Hra vás občas může překvapit nabídnutím určitých náhodných událostí své doby. Protože se děj odehrává ve 20. letech 20. století, změní se pro tuto chvíli v historický test nebo hodinu dějepisu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.